Шановні відвідувачі, товари на сайті вказані по курсу 30грн/1дол.США. Найближчим часом буде корекція цін по актуальному ринковому курсу. Якщо вас щось зацікавило - не зволікайте. Крім того, у нас підключені розстрочки та оплати частинами від всіх банків.

Результати пошуку для бренду «Товары бренду Jizuz »

  • Показати до:
  • 15
  • 30
  • 60

Рюкзак кожаный женский Jizuz

Jizuz - женские сумки и рюкзаки из натуральной кожи, которые сделаны с любовью в Украине. Авторские изделия, аналогов по дизайну и качеству которых Вы не встретите больше нигде. Только у нас лучшая цена и удобный сервис. Кожаный рюкзак можно пошить в широкой гамме цветов, при этом ваша задача - только выбрать цвет и фактуру кожи (флотар, гладкая, замша). Доступна отправка и доставка в любую точку СНГ и мира. Доставка в Москву\Питер - 3 рабочих дня!

Jizuz - це чоловічі та жіночі сумки та рюкзаки із натуральної шкіри, виробництво Україна. Авторскі вироби, аналогів котрим ні по дизайну, ні по якості Ви не знайдете більше ніде. Тільки в інтернет-магазині "СімСумок" придбати шкіряний рюкзак Jizuz ми можете по найкращій ексклюзивній ціні та з найвищим сервісом.


Ціна на результати пошуку для бренду «товары бренду jizuz »

✅ Жіночий шкіряний рюкзак Jizuz Baby Sport, мультиколор, компактний1,800 грн.

Знижка− 0 грн.
Партнерська знижка− 0 грн.
Всього0 грн.

Ваш кошик порожній