БОНУСИ

1. Накопичувальна бонусна система при оформленні замовлення на сайті або покупці в магазині дозволяє Вам отримувати додаткові бонуси на свій особистий рахунок, якими ви зможете оплатити частину наступної покупки. Бонуси зберігаються у нашій системі. Для оплати бонусами на сайті достатньо увійти до свого особистого кабінету або авторизуватися через соціальну мережу. Для покупки в магазині ідентифікація відбувається за ПІБ та телефоном або емейлом.

2. Ви можете "Привести друга" або оформити замовлення через свій кабінет і отримати на свій рахунок додаткові бонуси або перевести в готівку вже накопичені бонуси.

3. Ви можете зробити відеоогляд на ютубі, фейсбуці, інстаграмі та відзначити нас у коментарі до відео та отримати 50 грн на мобільний рахунок або картку.

4. 2 бали дорівнює 1 гривні покупки. Ви можете сплатити бонусними балами до 20% вартості товару.

5. Бали зберігаються в нашій системі невизначений час, навіть у випадку збою бази даних, ми зможемо ідентифікувати вас за ПІБ, номером телефону або адресою електронної пошти. Тому важливо повністю заповнювати свій профіль на сайті та вказувати реальні дані.


Знижка− 0 грн.
Партнерська знижка− 0 грн.
Всього0 грн.

Ваш кошик порожній