Шкіряний рюкзак чорний TARWA GA-9001-4lx
тканина та природна шкіра
Природна шкіра, гарантія якості, сервіс.
система знижок
Накопичувальна бонусна система при оформленні замовлення на сайті або купівлі
Отримуйте додаткові бонуси за відео огляди на соціальних відеоохостингах
відправка в день замовлення
Доставка здійснюється на наступний робочий день після дня оформлення замовлення
Доставка по УкраїніВідправляємо за допомогою Нова Пошта, Meest
Доставка по Європі та іншим країнам світуВідправка замовлень за кордон Поштою здійснюється протягом 36 годин з моменту замовлення
або онлайн, оплата частинами
Ви можете оплатити товар у нашому магазині
ОнлайнОплата замовлення онлайн зручним для вас способом, через захищене з`єднання
Не завжди фотографія передає точний відтінок товару, багато що залежить від індивідуальних налаштувань обладнання.
Характеристики
- Розмір
- 42 × 33 × 12 см
- Колір виробу
- Чорний
- Країна
- Україна
- Сезон
- Демісезонні
- Стиль
- Щоденні
- Відео огляд
- Так
- Сорт шкіри
- Теляча
- Бренд
- TARWA
- Країна виробник
- Україна
- Стать
- Чоловічі
- Ручки
- Одна
- Тип
- Рюкзак
- Тип застібки
- Клапан (flap), Магніт
Опис
Універсальний рюкзак з натуральної телячої шкіри GA-9001-4lx від українського бренду TARWA. Чудова модель для перенесення ноутбука до 17 ", документів формату А4, навіть в об'ємній папці. Модель буде зручна також для подорожей. Виріб складається з одного великого відділення, усередині якого розташовується м'який відсік із застібкою на хлястик з липучкою, для ноутбука або документів. Усередині : два накладних кишені для телефону і портмоне і місткий кишеню з блискавкою. на спинці рюкзака є ще один кишеню з блискавкою. Сам виріб застібається на блискавку, і зверху накривається шкіряним клапаном з ремінцями на магнітних кнопках. Лицьову сторону аксесуара доповнює цікавий кишеньку з шкіряним клапаном на кнопках, і клапан з ремінцями і застібками. на верхньому клапані присутній гравірування логотипу бренду. шлейки рюкзака широкі, зручні, дозволяють розподілити навантаження.
Важливо! Реальний колір виробу може дещо відрізнятися від виробу на фото, що залежить від налаштувать вашого пристрою.
Якщо Ваш виріб з кінської шкіри: Кінська шкіра (crazy horse) - груба, матова, товста шкіра, що тримає форму на невеликих та середніх виробах. Має вінтажний ефект (ефект стареної шкіри), що нагадує наявність подряпин та потертостей - це не є дефектом. Перший час використання може залишати сліди на світлому одязі, що не є браком та швидко минає, "затираючись".
Відгуки







